1990 Yılından Bu Yana Otomotiv Tamir Bakım Sektöründe Firmamız ve Uzman Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.

 

Günümüzde hızla gelişen teknoloji her alanda yenilenmeyi, çağdaşlaşmayı gerektirmektedir. Bu düşünceden yola çıkan PAX SERVİS 1000 m² kapalı alana sahip iş yerimizde CITROEN – PEUGEOT marka araçların tüm modellerinde Orijinal Yedek Parça – Kaporta – Boya – Motor – Mekanik – Elektrik – Elektronik ve Oto Yıkama hizmetleri ile PAKS Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak, alanında uzman 35 kişilik kadromuzla kaliteli hizmet sunma, müşteri memnuniyetini sağlama konusundaki itibarıyla desteklenen deneyimi ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

 

Servisimizde tüm branşlarda orijinal makina ve cihazlarımız mevcuttur. PAX SERVİS olarak orijinal ve muadil ile müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Servisimizde otomobilinizin tüm servis hizmetleri (Yedek Parça, Motor, Mekanik, Kaporta, Boya, Elektrik Elektronik) kendi bünyemizde hızlı, pratik garantili ve temiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Hasarlı araçlarınızdaki sigorta hasar bildirimi, hasar dosya takibi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Arıza teşhisi servis hizmetinin en önemli parçasıdır. Son yıllarda üretilen tüm araçlarda bulunan arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sisteminde dahil olunarak okunan bilgiler ile araç üzerinde hiçbir gereksiz müdahalede bulunmadan, aracın arızasını tespit etmek mümkün olmaktadır. Bu sistem ile gereksiz parça değişimi ve zaman kaybı önlenip servis hizmetinin verimi arttırılmıştır.

NEDEN YETKİLİ SERVİS DEĞİL DE PAKS ÖZEL SERVİS

Yeni araçlar genellikle iki yıl garantili olduğu için yetkili servise götürülür. Araç yeni olduğundan dolayı periyodik bakımlar (yağ ve balata değişimi vs.) dışında ciddi bir arıza ihtimali fazla olmaz. Bunun için de yetkili servisler uzman personel bulundurma ihtiyacı duymaz. Ancak herhangi bir arıza durumunda da yetkili servis mecburen aracın arıza ile ilgili sistemini baştan sona değiştirerek çözer. Parçalar da pahalı olduğundan araç sahibine ciddi bir maliyet oluşur.

 

1990 yılından önce bu sorunu görerek sektöre yeni bir anlayış getirmek için kurulan ve araç sahiplerine müşteri gözüyle değil, yıllarca beraber yürüyecekleri dostları gözüyle bakan PAKS OTOMOTİV dostlarını memnun edebilmek için her zaman uzman personel ile çalışır. Sadece PAKS OTOMOTİV yetkililerinin değil bütün personelin de tek amacı araç sahibi dostlarının %100 memnuniyetidir. Personelimiz her zaman bu anlayışla görev ve hizmetinin başındadır. İşini yaparken her daim dostlarımızın maddi ve manevi olarak koruyup kollanması düşüncesi ile çalışır.

 

İşte bu anlayışla ve araç sahibi dostlarımızın bize verdiği sonsuz güven ve destekle sürekli büyüyerek aynı adreste 35 kişilik uzman kadromuzla araç sahibi dostlarımıza hizmet vermekteyiz.

 

Bize yıllardır güven duydukları ve destek verdikleri için bütün araç sahibi dostlarımıza teşekkür ederiz.

 

PAKS OTOMOTİV ÖZEL SERVİS