NEDEN YETKİLİ SERVİS DEĞİL DE PAKS ÖZEL SERVİS

Yeni araçlar genellikle iki yıl garantili olduğu için yetkili servise götürülür. Araç yeni olduğundan dolayı periyodik bakımlar (yağ ve balata değişimi vs.) dışında ciddi bir arıza ihtimali fazla olmaz. Bunun için de yetkili servisler uzman personel bulundurma ihtiyacı duymaz. Ancak herhangi bir arıza durumunda da yetkili servis mecburen aracın arıza ile ilgili sistemini baştan sona değiştirerek çözer. Parçalar da pahalı olduğundan araç sahibine ciddi bir maliyet oluşur.

 

1990 yılından önce bu sorunu görerek sektöre yeni bir anlayış getirmek için kurulan ve araç sahiplerine müşteri gözüyle değil, yıllarca beraber yürüyecekleri dostları gözüyle bakan PAKS OTOMOTİV dostlarını memnun edebilmek için her zaman uzman personel ile çalışır. Sadece PAKS OTOMOTİV yetkililerinin değil bütün personelin de tek amacı araç sahibi dostlarının %100 memnuniyetidir. Personelimiz her zaman bu anlayışla görev ve hizmetinin başındadır. İşini yaparken her daim dostlarımızın maddi ve manevi olarak koruyup kollanması düşüncesi ile çalışır.

 

İşte bu anlayışla ve araç sahibi dostlarımızın bize verdiği sonsuz güven ve destekle sürekli büyüyerek aynı adreste 35 kişilik uzman kadromuzla araç sahibi dostlarımıza hizmet vermekteyiz.

 

Bize yıllardır güven duydukları ve destek verdikleri için bütün araç sahibi dostlarımıza teşekkür ederiz.

 

PAKS OTOMOTİV ÖZEL SERVİS